Zo zdravotných dôvodov sa prerušuje prevádzka zubnej ambulancie MUDr. Mamoun Al Zafari
Od 1.8.2016 zástup: MUDr. Mario Al Zafari, Tehelná 26, BA, 02/4444 1394

 

SK | DE | EN

2013_01_12_14_28_20.png
2013_01_12_13_59_11.png
2013_01_12_14_39_16.png

Ambulancia - Bratislava

 

Vitajte na stránkach stomatologickej ambulancie MUDr. Mamouna AL-ZAFARIHO. Ide o moderné stomatologické zariadenie na európskej úrovni, a to nielen vďaka špičkovému vybaveniu a využívaniu najmodernejších technológií, ale predovšetkým z hľadiska odborných znalostí a profesionálneho a súčasne citlivého prístupu k pacientom.

V našej ordinácii poskytujeme pacientom komplexnú stomatologickú starostlivosť - stomatologické výkony na najvyššej úrovni, so zreteľom na dentálnu hygienu, prevenciu a estetiku. Vykonávame konzervačné ošetrenia (zubné výplne, korunky, mostíky), ortodoncia (rovnátka), protetické (protézy), endodontické ošetrenie (ošetrenie koreňových kanálikov), exodontiu (extrakcie zubov).

Všetky navrhované postupy a zákroky budeme komunikovať s Vami, aby ste mali možnosť podieľať sa na svojej liečbe. Naším želaním je liečiť pacientov tak, akoby boli našou rodinou, tak, ako by sme si želali byť ošetrení a liečení my.

Zdravý a krásny úsmev je nevyhnutnou súčasťou osobnej komunikácie. Navštívte našu zubnú ambulanciu a my Vám zaručíme, že od nás odídete s krásnym úsmevom bez strachu...

Poradíme Vám, ako sa správne starať o svoj chrup, ako vykonávať správnu dentálnu hygienu, ako chrániť svoje zuby pred zubným kazom a ďasná pred ochoreniami. Zodpovieme Vám všetky otázky, týkajúce sa vašich problémov so zubami, ďasnami či prevenciou.

Máme medzinárodné skúsenosti.

PRED

PO